Info küpsiste kohta

Kasutame oma veebilehel küpsieid. Meie veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on igal hetkel võimalik küpsiste ja veebilehitseja seadeid muuta.

 

VAJALIKUD

Vajalikud küpsised võimaldavad meie veebilehe põhifunktsioonide toimimise, ilma nendeta leht ei tööta. Lisaks muudavad tekstifailid meie keskkonna Teie jaoks kasutajasõbralikumaks.

 

EELISTUSED

Eelistuste küpsised aitavad meil meeles pidada Teie kui kasutaja eelistusi meie veebilehte külastades, salvestades Teie kasutajaeelistusi, näiteks kasutajanimi, keelevalik jms. Eelistuste küpsised on vajalikud, muutmaks meie veebilehte kasutajamugavamaks.

 

TURUNDUS

Turunduse küpsised võimaldavad meil ja meie koostööpartneritel veebilehte Teile veel paremaks muuta, jättes meelde Teie eelistusi ning olla Teie jaoks isikupärasem. Nendega nõustudes näete pigem Teile sobivamaid ja suunatud reklaame.

 

STATISTILISED-ANALÜÜTILISED

Statistilised-analüütilised küpsised aitavad meil saada paremat infot meie veebilehe külastamise ja selle kasutamise osas. Kasutaja poolt meile jäävad andmed selle kategooria tekstifailidega on üldised.

© Bergamo 2023. Kõik õigused kaitstud.
Website development: