Kasutustingimused

SIA Bergamo Baltic, mis on registreeritud aadressil Brīvības gatve 293A-2, Riia, Läti, rg-kood 40003355751, edaspidi „veebipood“, tagab veebisaidil bergamoeyewear.ee kättesaadava sisu ja kaubad kooskõlas allpool esitatud tingimustega.

 

1. ÜLDKOKKULEPE

Kui tarbija ostab veebisaidi vahendusel kaupu, siis sellist omavahelist kokkulepet loetakse kauglepinguks ja see allub Läti Vabariigi õigusnormidele, mis reguleerivad kauglepingut, sh (kuid mitte ainult) Läti Vabariigi tarbijaõiguste kaitse seadusele, Läti Vabariigi valitsuse kauglepingu reeglitele jne.

 

2. OSTU TEGEMINE

Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja kirjeldused on esitatud toodete kõrval. Tellimuse tegemiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks täitke kõik nõutavad väljad. Seejärel näidatakse ekraanil tellimuse kogumaksumust. Tellimuse lõpule viimiseks tehke makse ostu eest.

 

3. MAKSETINGIMUSED

Veebisaidi maksevaluutaks on euro. Ostu eest on võimalik tasuda, valides makseplatvormi makecommerce.lv, Maksekeskus AS tagatavad järgmised makseviisid:

  • Läti internetipankade maksed: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Eesti internetipankade maksed: Swedbank, SEB, Luminor
  • Leedu internetipankade maksed: Swedbank, SEB ja Luminor
  • Soome internetipankade maksed: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Kinnitage tellimus internetipanga makseviisi kasutades ja klõpsake nuppu „Tagasi kaupleja juurde“.

Maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed edastatakse litsentseeritud makseasutusele Maksekeskus AS.

Leping jõustub hetkel, mil veebipoe pangakontole on makse edukalt laekunud. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik tellimust täita, teavitatakse sellest ostjat ja tasutud summa tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast teate kättesaamist.

 

4. KAMPAANIATE TINGIMUSED

Aeg-ajalt pakub veebipood kaupu osta kampaaniatingimuste alusel. Sel otstarbel kasutatakse allahindluskuponge (edaspidi „promokoodid“). Promokood tagab ostjale kõigile täishinnaga toodetele kindlaksmääratud allahindluse. Kood kehtib veebipoest www.bergamo.lv oste tehes. Kood võib olla isiklik (väljastatud individuaalsele kliendile) või avalik (esitatud käesoleval veebisaidil, Facebooki lehel või püsikliendiprogrammi e-kirjas; kehtib kõikide klientide puhul). Promokoodi kasutamiseks tuleb see sisestada ostukorvi, klõpsates nuppu „Lisada promokood“. Ühe ostu puhul on võimalik kasutada ühte koodi (mitut koodi kombineerida ei saa). Koodi saab korduvalt kasutada seni, kuni selle kehtivusaeg ei ole aegunud. Koodi kehtivusaeg esitatakse sellest teatamise ajal. Allahindlus ei kehti heategevuslike toodete, kinkekottide ja karpide puhul. Allahindlused ei summeeru.

 

5. KOHALETOIMETAMISE KORD

Luksuskaupade kvaliteedi tagamiseks ja üleilmsete standardite järgimiseks on toote kättesaamine võimalik kahel viisil: 1) BERGAMO kaupluses, ostukeskuse Sky&More 2. korrusel aadressil Duntes iela 19A, Riia, Läti. Toode on võimalik kätte saada kohe pärast makse tegemist; 2) kauba kättetoimetamine DPD teenusega Läti, Leedu ja Eesti kogu territooriumil. Pärast makse tegemist võetakse teiega 24 tunni jooksul kohaletoimetamisteabe täpsustamiseks ühendust.

 

6. TAGANEMISÕIGUS

Ostjal on 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest õigus kaubast taganeda ainult juhul, kui tootel on täheldatud tootmisdefekt. Taganemisõiguse kasutamiseks peate vastava blanketi saamiseks saatma aadressile info@bergamo.lv oma taganemise põhjuse. Kaupleja teeb defekti hindamise ja täidab kauba tagastamise akti. Kui kauba tootja on defekti kinnitanud, teavitatakse ostjat kauba väljavahetamisest. Ostja on kohustatud kauba kauplejale tagastama täpselt samas seisukorras ja kahjustamata originaalpakendis, milles ostja selle sai. Taganemisõigust ei kohaldata juhul, kui ostja on juriidiline isik.

Veebipood ei vastuta kohustuste täitmata jätmise või nende täitmise hilinemiste ega mis tahes muu mittetäitmise eest, mis on tekkinud veebipoe mõistlikust kontrollist sõltumatute asjaolude ja takistuste tõttu.

Veebipood jätab endale õiguse keelduda kauba müümisest ja nõuda ostjalt kauba tagastamist juhul, kui veebipoes märgitud hind on vea tõttu oluliselt madalam vastavast turuhinnast.

 

7. TARBIJA ÕIGUSED LEPINGULE MITTEVASTAVA KAUBA PUHUL

Juhul kui ostjale müüdud kaup ei vasta lepingu tingimustele või kui sellel on kohaletoimetamise ajal teatud puudused, vastutab selle eest veebipood, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja olemuse või puudusega. Sellest, et kaup ei vasta nõuetele, peab ostja müüjat teavitama viivitamata 14 päeva jooksul pärast nimetatu avastamist, sh esitama vastava kaebuse. Ostja võib veebipoega ühendust võttes kaebuse esitada, saates e-kirja aadressil info@bergamo.lv.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis tekivad pärast seda, kui kaup on ostjale kätte toimetatud. Kui ostetud kaubal on puudusi, mille eest vastutab müüja, on ostjal õigus nõuda kauba puuduste kõrvaldamist või väljavahetamist uue kauba vastu (tasuta).

Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega välja vahetada, maksab müüja ostjale tagasi kõik kauglepingus ettenähtud maksed. Müüja vastab tarbija kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul.

 

8. OSTJA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood töötleb ainult neid isikuandmeid, mille ostja on kauba tellimisel ise sisestanud, nt nimi, perekonnanimi, e-post jne.

Kui olete sõnaselgelt nõustunud meie turundusteateid (sh uudiskirju) saama, võime aeg-ajalt teiega ühendust võtta, saates teavet meie teenuste ja uusimate pakkumiste kohta. Sel eesmärgil võime töödelda teie e-posti aadressi, mille sisestasite turundussisu saamiseks registreerumisel. Ostjal on võimalus turundussisust loobuda, teatades sellest meile aadressil info@bergamo.lv.

 

9. VAIDLUSTE LAHENDAMISE KORD

Kõnealustes tingimustes sätestamata küsimuste asjus kohustuvad ostja ja müüja järgima Läti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

Müüja ja ostja vahelised kõik vaidlused lahendavad pooled omavaheliste läbirääkimiste või kirjavahetuse teel. Kui vaidlusi ei ole võimalik lahendada läbirääkimiste või kirjavahetuse teel, lahendavad pooled vaidlused Läti Vabariigi kohtus, järgides Läti Vabariigi õigusakte. Ostja (tarbija) ja müüja vahelised vaidlused võib lahendamiseks edastada tarbijate õiguste kaitse keskusesse või Läti Vabariigi kohtusse.

Samuti on ostjal õigus pöörduda vaidluste lahendamise valdkonna Euroopa Liidu organite poole.

© Bergamo 2023. Kõik õigused kaitstud.
Website development: